вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Днями відбулася зустріч начальника Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області Палій М.С. та головного спеціаліста страхових виплат та матеріального забезпечення цього ж відділення Тимика І.Й. із головою ЛКК та лікуючими лікарями КЗ «Путильська центральна районна лікарня», на якій обговорено питання контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності та правильності їх заповнення, профілактичних заходів для зменшення захворюваності в Путильському районі, тощо.

Зокрема, начальник Вижницького відділення управління Палій М.С. повідомила присутніх про ріст захворюваності по Путильському району, особливо в: ДП «СЛАП Карпатський держспецлісгосп», Путильська РДА, Путильський дошкільний навчальний заклад, КЗ «Путильська ЦРЛ». Навела аналіз росту захворюваності у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а також в порівнянні з показниками по відділенню.

На зустрічі обговорено питання покращення та відновлення здоров’я застрахованих осіб через направлення їх у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України. Акцентовано увагу на активізації роботи щодо медико-психологічної реабілітації учасників АТО та реабілітації при порушенні перебігу вагітності.

Також начальник відділення Палій М.С. відповіла на запитання медичних працівників.

Під час проведення зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю між лікарями та працівниками Фонду щодо посилення контролю за організацією видачі листків непрацездатності та забезпечення застрахованих осіб відновлювальним лікуванням.
Архів новин