вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вчора, 14 серпня, під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Юрія Татарина відбулося засідання районної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей (осіб), яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.
За результатами засідання сформовано відповідні пропозиції та передано на розгляд обласної комісії, яка розподілятиме кошти державної субвенції. 

Нагадаємо, що минулого року для дітей-сиріт та осіб з їх числа на Вижниччині придбано за кошти субвенції житловий будинок, 2 квартири у приватну власність дітям-сиротам та особам з їх числа, 4 квартири під соціальне житло на загальну суму 2 млн. 995,7 тис.грн.
Наразі на квартирному обліку в районі перебуває 43 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які потребують покращення житлових умов.
Архів новин