вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Днями у Вижницькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці» на тему «Ні-торгівлі людьми! Торгівля людьми – небезпека, від якої потрібно уберегтися. Особливості працевлаштування в Україні та за кордоном. Поради з легального працевлаштування».

Мета семінару – надання допомоги учасникам щодо усвідомлення переваг та недоліків трудової міграції, ознайомлення з небезпекою нелегального працевлаштування за кордоном, спрямування на активне використання усіх можливостей з пошуку роботи, які надаються Вижницькою районною філією Чернівецького обласного центру зайнятості.

На семінарі розглянули проблему торгівлі людьми, як економічну та соціальну, визначили мотиви та чинники міграції, виконали вправи «Міфи та факти»,  «Наслідки торгівлі людьми». Фахівець з профорієнтації розкрила переваги легального працевлаштування в Україні.

В заході взяла участь спеціаліст управління соціального захисту населення Вижницької РДА Марина Мойсей, яка є відповідальною особою із встановлення статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми. Спеціаліст роз’яснила загальні правила безпечного працевлаштування за кордоном, наголосила на необхідності звернення до організацій з протидії торгівлі людьми в разі виникнення необхідності. Присутні ознайомилися із Законом України «Про протидію торгівлі людьми» та іншими законодавчими актами, відповідно до яких надається допомога особам, що постраждали від торгівлі людьми.
Архів новин