вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості на чолі з директором Юрієм Никифоряком організували та провели виїзну акцію із використанням мобільного центру професійної орієнтації на тему: «Світ професій. Перегляд відеороликів про професії. Моя професійна мрія. Актуальність професії та можливості працевлаштування». До заходу залучили відпочиваючу молодь літнього дитячого пансіонату «Зелені Пагорби» за сприяння директорки Марії Соколович. 

Основна мета заходу – розширення поінформованості дітей про світ професій, сприяння професійному самовизначенню, формування позитивного ставлення до усіх професій через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи. Протягом усього відведеного часу молодь першого загону «Козаки» на чолі з вихователями Марією Ковалюк, Богданом Ковалюком та другого загону «Патріоти України» з вихователями Вадимом Різуном, Аліною Іванюк із задоволенням виконували всі запропоновані вправи та конкурси.           

Учні дізналися багато цікавого та корисного і усвідомили, що правильний вибір професії – це запорука власного успіху в житті.

В заході взяв участь спеціаліст сектору з питань молоді та спорту Вижницької РДА Едуард Кермач, який провів з молоддю конкурс-караоке.

На завершення  заходу виготовили колаж «Профорієнтаційне дерево професій», на якому  з’явилися нові професійні мрії кожного учасника.
Архів новин