вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У Вижницькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області знаходиться на обліку 4683 страхувальники.

За I півріччя 2019 року доходна частина бюджету Вижницького відділення управління виконана на суму 6,93 тис. грн., з них 1,1 тис. грн.  адміністративні штрафи. Витратна частина бюджету за звітний період становить 9028,3 тис. гривень. 

Найвищу питому вагу в структурі витрат на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам складають витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності – 54,6%. Фактичні витрати на фінансування данного виду допомоги склали 3524,6 тис. грн.

Надання допомоги по вагітності та пологах за I  півріччя  2019 року профінансовано на загальну суму 2323,7 тис. грн.

Фактичний розмір видатків на фінансування допомоги на поховання становив 24,6 тис. грн., тобто виплачено 6  допомог.

Протягом звітного періоду укладено 19 договорів про відшкодування Фондом санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб на загальну суму 193,8 тис.грн. Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і спрямована на відновлення здоров'я працюючих.

Одним із головних напрямів роботи відділення є піклування про людей, які в результаті професійних захворювань чи травмування на виробництві стали інвалідами або втратили рідних.

 Станом на 01 липня 2019 року на обліку у Вижницькому відділенні управління перебувають 187 осіб, які отримують страхові виплати та медико-соціальні послуги. Серед них – 106 осіб з інвалідністю: І групи – 4, ІІ групи – 17, ІІІ групи – 83. 83 особи, яким встановлено стійку втрату працездатності без встановлення групи інвалідності, та 22 члени сімей потерпілих, які загинули внаслідок нещасних випадків на виробництві.

За I півріччя 2019 року у відділенні зареєстровано 3 нещасні випадки на виробництві, в тому числі 1 випадок з смертельним наслідком. Крім цього зареєстровано 1 випадок смерті на виробництві та 1 випадок не пов'язаний з виробництвом.

 Протягом звітного періоду здійснено такі страхові виплати:

- допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності на суму 36,8 тис. грн.;

- щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого – 187 потерпілим на 2290,7 тис. грн.;

- щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника – 22 особам на суму 227,3 тис. гривень.

Приділяється увага питанням надання потерпілим необхідних медико-соціальних послуг. У цьому напрямі відділенням проведено таку роботу:

- витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію  –  2 потерпілим на 17,4 тис. грн.;

- витрати на технічні та інші засоби реабілітації – 2 потерпілим на 9,9 тис. грн.;

- витрати на санаторно-курортне лікування – 2 особам з інвалідністю на 27,2 тис. грн.;

- витрати на лікарські засоби та вироби медичного призначення – 2 потерпілих на 15,8 тис. грн.;

- витрати на виплати на необхідні види догляду – 3 особам з інвалідністю на 104,5 тис. грн.;

- виплати на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування інвалідів – 9 особам на 1,7 тис. гривень.

Відділенням сформовано та доукомплектовано необхідними документами особові справи всіх потерпілих, які мають право на забезпечення спеціальним автотранспортом. Станом на 01 липня 2019 року по Вижницькому відділенню 4 потерпілих мають право на первинне забезпечення автомобілями, а 3 потерпілих мають право на заміну автомобіля в зв'язку із закінченням                      10-річного терміну експлуатації.

 Відділенням також здійснюються страхові виплати і надаються медико-соціальні послуги потерпілим, які вимушено залишили свої домівки в зоні проведення АТО. У Вижницькому відділенні управління на обліку перебуває 10 таких потерпілих, яким були надані дані послуги.
Архів новин