вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вже наступного четверга за ініціативи  ГО «Волонтери Вижниці» у Вижниці відбудеться неймовірна зустріч з мандрівником, який на своєму байку проїхав навколо земної кулі. Позитивний і наполегливий ентузіаст Валерій Кришень презентує свою книгу про мандрівку, а ще розповість про лайф-хаки в подорожах, волонтерство та відповість на всі запитання допитливих мрійників і не тільки.

Отож не проґавте зустріч та заплануйте в своєму графіку: 25.07.2019 17:00 год. У Вижницькому районному будинку дитячої та юнацької творчості зустріч з мандрівником та автором книги «Проїду Світ» Валерієм Кришнем.
Вхід вільний.

«Скільки часу потрібно, щоб проїхати навколо земної кулі?

28 країн, 63 тис. км, 307 днів - історія українця, який першим здійснив одиночну навколосвітню мандрівку на мотоциклі. Знайомтесь - Валерій Кришень та його документальна книга "Проїду Світ". Книга в якій автор прагне передати не лише колорит різних країн та культур, а й доносить один з ключових своїх меседжів щодо важливості щирого та приязного спілкування між людьми: "Усміхайся світові - й світ усміхнеться тобі!"

Та головним завданням книги Валерій вважає - на власному прикладі продемонструвати найширшому загалові, що навіть самі неймовірні мрії можуть здійснюватись. Якщо вірити у свою мрію та невпинно й наполегливо працювати над її втіленням. "Мрій і дій!", - підкреслює він. Рухатись до своєї мети, будь-що, не відволікаючись на негаразди, аби лиш не зупинятись і все обов'язково вийде. Як це вдалось йому, колись простому хлопцеві з Полтавщини, який мав дуже примарні шанси побачити світ, але спромігся блискуче втілити свій юнацький задум.

25 липня 2019 року автор презентує свою книгу у Вижниці. Під час презентації Валерій розповість про саму подорож та уроки, які виніс з неї, про негаразди та кумедні ситуації, про особливості різних культур та "труднощі перекладу", тощо. Дасть відповіді на запитання гостей заходу. А ще - присутні отримають змогу побачити той самий мотоцикл Honda Africa Twin, на якому була здійснена подорож. Фото з автором та його мотоциклом будуть мати можливість зробити всі охочі ;)

Отож, 25.07.2019 року о 17:00 у приміщенні Вижницького районного будинку дитячої та юнацької творчості м. Вижниця відбудеться зустріч з автором "Проїду Світ" Валерієм Кришнем. Запрошуємо представників ЗМІ, мандрівників і мрійників, а також тих кому просто все цікаво. Тобто всіх!

Вхід вільний.

П.С. Відкрию вам секрет, Валерій - волонтер, який був на "нульових" рубежах десяток раз і він має що розповісти й про війну на Сході України.», - повідомляє на своїй сторінці у Facebook ГО «Волонтери Вижниці»
Архів новин