вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Термін «тероризм» - з латинської «terror» - означає  страх та жах. Тероризм не має національностей і кордонів, перед його загрозою рівні усі нації і держави.

Служба безпеки України є головним органом у Єдиній загальнодержавній системі боротьби з терористичною діяльністю. Її територіальною підсистемою є Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Чернівецькій області, яка вживає постійних заходів із забезпечення належного рівня захисту та охорони об’єктів можливих терористичних посягань краю.

Для того, щоби завжди бути готовими до протидії загрозам, субєкти боротьби з тероризмом повинні працювати чітко, скоординовано, злагоджено і швидко. Все це досягається завдяки взаємодії і спільним навчанням, які здійснюються в умовах, максимально наближених до реальних.

 Ми щиро вдячні мешканцям та гостям краю, які з розумінням поставилися до тимчасових незручностей у зв’язку з проведенням минулого тижня у м. Чернівцях таких тактико-спеціальних антитерористичних навчань. Переважна більшість громадян виявила високу пильність та ініціативно надавала допомогу у виявленні умовних терористів.

 Відпрацювання навчальних завдань здійснювалося в умовах, максимально наближених до реальних. Однак, незважаючи на завчасне оприлюднення офіційної інформації з приводу проведення антитерористичних навчань (https://www.facebook.com/usbu.chernivtsi/photos/a.1897126630362593/2756874884387759/?type=3&theater), зафіксовано окремі факти відсутності реагування на «мінування» об’єктів критичної інфраструктури та місць масового скупчення людей, а також подекуди неадекватне сприйняття (здебільшого особами молодого віку) необхідності перевірки документів, огляду транспортних засобів та інших заходів, які, згідно з чинним законодавством України, передбачають тимчасове запровадження особливого режиму.

У зв’язку з цим нагадуємо, що згідно зі статтею 14 Закону України «Про боротьбу з тероризмом»  на час проведення антитерористичної операції може встановлюватися спеціальний порядок та тимчасово вводитися обмеження прав і свобод громадян.

Впевнені, що за Вашої допомоги і надалі вдасться  підтримувати в краї громадський порядок та суспільну злагоду.

 

КГ АТЦ при УСБУ в Чернівецькій області
Архів новин