вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вчора у Вижниці відкрили оновлений відділ державної реєстрації актів цивільного стану - це вже другий такий на Буковині. У жовтні 2018 року «Open Space» відкрили у Сторожинці.

Заклад працюватиме за принципом «відкритого простору» – в ньому можна буде отримати свідоцтва про народження, про шлюб чи його розірвання, про зміну імені, витяги з державного реєстру актів цивільного стану.

У Вижницькому «Open Space» загалом надаватимуть 14 послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

В.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, перебуваючи з робочим візитом на Вижниччині, також завітав на захід.

«Сьогодні оглянув ситуацію на дамбі у Вижницькому районі та спільно з місцевою владою шукав шляхи вирішення ситуації, що склалась. Планували, де в районі буде розміщена амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яку дорогу першочергово ремонтувати. Цей захід - також дуже важливий, адже вижничани мають зручно, швидко та прозоро отримувати послуги. А доступність тут і ззовні - у вигляді пандусу, та в середині - це привітний, кваліфікований персонал, який буде працювати на користь кожного, хто звернеться в «Open Space».

На заході були присутні представники Мін’юсту, за сприяння якого і реалізовано цей амбітний проект, Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області, зокрема його керівниця Вікторія Васильчук, фахівці відділів ДРАЦС з різних областей, місцева влада.

 

За інформацією прес-служби Чернівецької ОДА
Архів новин