вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні, 15 травня, перший заступник голови райдержадміністрації – голова призовної комісії – Ілля Романюк провів нараду щодо стану проведення весняного призову на строкову військову службу у Вижницькому районі. У нараді взяли участь військовий комісар Вижницького РВК Сергій Колесниченко, представники поліції, сільські голови, старости та відповідальні працівники військового обліку.

Військовий комісар озвучив показники виконання весняного призову на нинішній день, зробивши детальний аналіз по населених пунктах щодо стану оповіщення, явки призовників на призовну дільницю. Зокрема, наразі план укомплектування команди виконано на 75% та необхідно ще залучити 12 осіб для проходження військової строкової служби. Зазначив, що вже складено 8 протоколів на призовників, які відмовились отримати повістки та нагадав про відповідальність, яку нестимуть ухильники від виконання військового обов’язку.

Ілля Романюк наголосив на необхідності виконання завдань під час проведення в районі призову громадян на строкову військову службу до 01 червня та зазначив, що внесено зміни до районної комплексної програми «Забезпечення призову громадян на військову службу до Збройних сил України на 2016 - 2020 роки». Зокрема програму доповнено пунктом «Виплата одноразової грошової допомоги громадянам, відібраним та направленим Вижницьким РВК для проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом у Збройних Силах України» та закладено 100 тис.грн. на його виконання протягом 2019 року. Додав, що при необхідності бажаючим вступити до лав Збройних сил України буде виділено матеріальну допомогу, а тих, хто злісно ухиляється від виконання свого громадянського обов’язку – буде притягнено до відповідальності відповідно до законодавства.

Також присутні обговорили роль органів місцевого самоврядування у проведенні оповіщення призовників, питання комунікацій між військовим комісаріатом та правоохоронними органами, проблеми, які виникають та варіанти їх вирішення.

По завершенні наради надано ряд доручень для якісного й ефективного проведення призову громадян у Вижницькому районі. 
Архів новин