вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Менш як за 2 тижні ми відзначатимемо одне з найвеличніших релігійних свят у році – свято Воскресіння Господнього. У неділю, після молитви під час Служби Божої у церкві, кожна українська родина збереться за святковим столом, смакуватиме традиційні українські страви, говоритиме про усе на світі.., у тому числі про війну.

А десь там, на не такому уже й далекому Сході України, іде війна… І там є наші хлопці-захисники: сини, брати, кохані, друзі, знайомі чи навіть незнайомі. Тому дуже хочеться, щоб і до них прийшло свято, а найголовніше, щоб вони відчули те, що ми всі їх дуже любимо, поважаємо, віримо в них і молимось за них.

Всіх, хто хоче передати нашим захисникам домашні смаколики (які їх завжди тішать та дарують домашню атмосферу) та листи чи малюнки (які додають їм наснаги та віри) закликаємо долучитись до акції. Збір продуктів та листів проводиться в райдержадміністрації (кабінет 33) та в Банилівській сільській раді.

Волонтер Мицкан Петро Іванович (тел. 0679946039) вирушає з Великоднім святковим вантажем до Маріїнки вже в середу 24 квітня.

 

Якщо раптом хтось не встигне передати захисникам смаколики до зазначеної дати, то це ще можна зробити через Вашківецьку міську раду, очільник якої, Микола Перч, також вирушить на передову з гостинцями у Великодній вівторок 30 квітня.

Хочеться вірити, що у Світлий день Воскресіння Господнього у кожного нашого захисника буде гарний великодній кошик та добрий настрій, а окупанти нарешті заберуться з української землі. 
Архів новин