вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Шановні добровольці!

14 березня наша країна відзначає День українського добровольця. У ці дні п’ять років тому розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону, який сформувався з лав самооборони Майдану. Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, інженери рушили з барикад у центрі Києва на Донбас – боронити Україну.

Весною – влітку 2014 року добровольчі батальйони врятували незалежність України. Ворог, здається, врахував все, окрім незламного духу українського народу. Добробрати активно організовувалися по всіх містах країни і саме вони стали ідеологічною основою для відродження української армії.

Ви – справжні герої нашого часу. Коли на рідну землю прийшла війна, ви першими стали на захист Вітчизни. Залишивши  роботу і сім’ю, змінивши теплі домівки на холодні окопи і бліндажі, ви добровільно вирушили у зону антитерористичної операції, щоб захищати незалежність своєї країни.

Прийміть щиру подяку за вашу рішучість і відвагу, за мужність і відданість своєму громадянському обов’язку.

Ви є прикладом патріотизму і самовідданості для української молоді, для сьогоднішнього покоління військовослужбовців.  Ми ніколи не забудемо того, що ви зробили для України.

Шановні добровольці! Бажаю вам міцного здоров'я на довгі роки, щастя, добробуту, злагоди у родинах та мирного неба над головою!

Слава Україні та її воїнам!

 

 
Архів новин