вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні, 12 березня голова райдержадміністрації Руслан Сенчук провів апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів райдержадміністрації.

Очільник району розпочав нараду, наголосивши на безумовному виконанні ст. 10 ЗУ «Про державну службу», а також презентував проект Плану перспективного розвитку Чернівецької області та закликав колег, в разі необхідності, надати свої пропозиції та доповнення до документу.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Кириляк озвучила оперативну інформацію про хід виконання дохідної та видаткової частин загального фонду місцевих бюджетів, про очікувані за планом та фактичні надходження коштів до бюджету,  розбалансованість між сумами надходження коштів до бюджету та видатками.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Сергій Фуркал поінформував про підготовку та опрацювання списків виборців згідно з вимогами, встановленими Законом України «Про державний реєстр виборців» та зазначив, що вже сьогодні розпочнеться друк попередніх списків виборців.

В ході наради також йшлося про стан справ щодо забезпечення суб’єктів господарювання району лісосировиною у січні-лютому 2019 року, забезпеченість коштами на виконання програми «Доступні ліки», а також усунення наслідків вітряної погоди останніх днів.  

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам для відпрацювання в межах своїх повноважень.
Архів новин