вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Для того, щоб надати кваліфіковану допомогу учням, охопивши їх профорієнтаційним тестуванням з використанням якісного і надійного інструментарію та, при цьому розвантажити шкільних психологів, служба зайнятості впровадила інноваційний проект  – веб-базовану платформу для онлайн тестування «Моя професія: консультаційна мережа». Програма призначена для людей, які потребують допомоги у виборі професії чи майбутнього напрямку професійного навчання, визначенні та оцінюванні власних здібностей, нахилів та умінь.

Слід зазначити, що однією з найбільших переваг платформи, є можливість проводити профорієнтаційне консультування дистанційно, у зручному для себе середовищі  та отримати комплексний звіт, який допоможе зробити важливий вибір щодо майбутньої професійної діяльності.

«Моя професія: консультаційна мережа» – це чудова нагода пройти профдіагностичне тестування не виходячи з дому, а для шкільних психологів та класних керівників – незамінний помічник у роботі із старшокласниками. За детальною інформацією звертайтеся до Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості, тел. 2-11-76
Архів новин