вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вчора, 5 лютого, 140 країн світу, в тому числі й Україна, відзначали День безпечного Інтернету, що проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

Так, у навчальних закладах району проведено ряд заходів, спрямованих на просвітницьку роботу серед учнівського середовища щодо безпечного використання мережі Інтернет. Зокрема, в Берегометській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проведено єдиний урок на тему «Безпечний Інтернет» в 1-11 класах, перегляд мультфільмів для школярів 2-4 класів про інтернет-залежність, розповсюджено пам'ятки для батьків учнів початкової школи «Як забезпечити безпеку дітей у мережі Інтернет», організовано участь учнів 4,7 та 9 класів у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» від проекту «На Урок», створено міні-проекти «Інтернет. Правила безпеки», організовано вікторину «Безпечний Інтернет» для учнів 6 класів, проведено інформаційну бесіду зі старшокласниками «Безпека дітей та підлітків онлайн».

Вчителі Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Діяконюка провели єдиний урок у 7-9 класах на тему: «Кібербулінг», загальношкільну лінійку на тему: «Що нам відомо про Безпечний інтернет», а також, що не менш важливо, бесіду з батьками на тему: «Дитина в мережі Інтернет».

Тематичні уроки та спілкування щодо безпеки в мережі інтернет відбулися також з учнями інших навчальних закладів району.

Сподіваємось, що діти, підлітки та їх батьки, отримавши нові знання щодо безпеки в мережі інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек глобальних мереж. Адже обізнаний – значить озброєний.
Архів новин