вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

райдержадміністрації та нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти за участю голови райдержадміністрації Руслана Сенчука, голови районної ради Михайла Андрюка, голови районної профспілкової організації працівників освіти та науки Ярослава Борсука, керівників навчальних закладів району.

На засіданні колегії йшлося про результати проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році, про дотримання Закону «Про охорону дитинства» в закладах освіти району, про хід проведення атестації педпрацівників закладів освіти у 2018/2019 навчальному році, про стан організації харчування в закладах освіти району, про стан розгляду звернень громадян у відділі освіти.

Голова райдержадміністрації Руслан Сенчук відзначив роботу освітянської галузі у 2018 році та нагородив директора Мигівського НВК Івана Андрійовича Кравчука ювілейною відзнакою Чернівецької облдержадміністрації «100 років Буковинському віче».

Під час наради з керівниками ЗЗСО розмовляли про організацію охорони праці, про запобігання корупції  в закладах освіти району, про стан використання енергоносіїв в навчальних закладах району.

За підсумками колегії та наради розроблено ряд рекомендацій.

 
Архів новин