вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вшановуючи пам’ять нашого земляка, поета, засновника журналу «Німчич», засновника клубу творчої інтелігенції Вижниччини Манолія Манолійовича Попадюка у читальній залі Вижницької районної бібліотеки відбулась година пам’яті «Нескошений біль життя». Спогадами про поета ділилися Віктор Максимчук, Дмитро Никифоряк, Степан Кириляк, Михайло Софійчук, Олександр Бродовінський, Прокіп Стратій, Наталя Андрицуляк, Валентина Білак.

Вірші поета зачитали учениці Вижницької гімназії Даяна Букатчук та Оленка Гордійчук. Звучали мелодії пісень на слова Манолія Попадюка.

 

Також присутні мали змогу познайомитись з новим номером часопису «Німчич», який презентував головний редактор журналу Віктор Максимчук.

На сторінках видання можна зустріти як твори сучасних поетів,письменників, художників, так і митців, які відійшли вже у вічність. 

Чергова збірка побачила світ за рахунок коштів районної комплексної Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Вижницького району на 2018-2020 роки, та розповсюджена серед бібліотечних установ району, авторського колективу й редколегії, а також буде розповсюджуватись серед представників делегацій, інвесторів, представлення видання на виставках, ярмарках та інших масових заходах.

 

 
Архів новин