вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Щороку 6 рудня відзначається День Збройних Сил України – свято, яке сьогодні набуло особливого значення. Нині на збройні сили покладена священна місія – боронити рідну землю і забезпечувати мирне життя свого народу.

 Напередодні відзначення Дня Збройних Сил України у світлиці Вижницького районного військового комісаріату відбулися урочисті збори за участю першого затупника голови райдержадміністрації Іллі Романюка, заступника голови районної ради Сергія Вірсти, Вижницького міського голови Олексія Чепіля. З молитвою за здоров’я всіх українських захисників та мир на нашій землі звернувся священник Свято-Юріївської церкви селища Берегомет отець Степан Колотило та подарував ікону Святого Великомученика Юрія, як оберіг всьому колективу райвійськомату.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх вояків, побратимів, які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність України.

«Хочу подякувати та низько вклонитися тим хлопцям, які є серед вас, несли свою службу на передовій та одними з перших стали на захист нашого суверенітету. Ми горді того, що можемо стояти поруч зі справжніми героями, які не роздумуючи, відстоювали право своєї держави на свободу та незалежність та з честю виконували свій патріотичний обов’язок. Вірю так як і ви, що наступну річницю Дня Збройних Сил України ми будемо відзначати в мирі та спокої» - сказав у своєму виступі Ілля Романюк.

До привітань долучилися Сергій Вірста, Олексій Чепіль, районний військовий комісар Сергій Колесниченко, підполковник запасу Іван Денис.

З нагоди відзначення 27-ї річниці Збройних Сил України присутніх нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Вижницької міської ради, Вижницького районного військового комісаріату, а також присвоєно військові звання «старший солдат» Олегу Лозі та Юрію Герецуну. 

 
Архів новин