вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

02.08.2018                                                                                           м. Вижниця

 

Головуючий: голова громадської ради Іванчук Василь Миколайович.

Присутні: голова районної державної адміністрації Сенчук Р. І., 10 членів громадської ради, а саме: Іванчук В.М., Бойко І.М., Ворончак В.І., Гришин-Грищук Б.І., Грібович О.С., Майстрюк О.В., Мацюк Л.Я., Никифоряк Д.М., Рибчук О.А., Клим О.І.

 

Слухали: В. Іванчука, який оголосив, що зареєструвалося 10 членів громадської ради, а отже відсутній кворум. Запропонував сформувати порядок денний наступного засідання, яке провести 21 серпня 2018 року.

 

Вирішили: Заслухати пропозиції присутніх щодо питань, які будуть внесені до порядку денного наступного засідання.

 

Слухали:

 

Іванчука В.М., який доповів про щкоду, якої завдає обробка полів агрохімікатами.  Запропонував до порядку денного наступного засідання внести питання «Стан дотримання природоохоронного законодавства , охорони та впливу на довкілля підприємствами АПК під час вирощування с/г культур на теренах району».

 

Сенчук Р.І., який запропонував доповнити питання тезою «посилення контролю по сівозміні та заборони використання генно-модифікованого насіння»

 

Клима О.І., який висловив невдоволення підвищенням тарифів на електроенергію та газопостачання. Запропонував провести інвентаризацію мереж та визначити спосіб здавання в оренду тих мереж, які є у власності громади.

 

Іванчука В.М., який запропонував звернутись до органів місцевої влади про створення загонів самозахисту в зв’язку із загостренням ситуації

 

Майстрюк О.В., яка повідомила, що може надати консультативну допомогу та за необхідності провести тренінги з надання першої медичної допомоги.

Іванчука В.М., який поінформував про те, що на території району діють підприємства, що займаються видобутком нафти та газу і вже впродовж декількох років не відраховують кошти на соціально-економічний розвиток району. Необхідна реакція від громадськості щодо ситуації, яка склалася. Запропонував запросити керівників цих підприємств на нараду за участі керівництва району та громадськості.

 

Сенчука Р.І., який запропонував долучитись до обговорення пропозицій та ідей з пналежної підготовки та проведення XXVI Міжнародного гуцульського фестивалю, який проходитиме влітку 2019 року на Вижниччині. Також запропонував створити групу «Громадська рада при райдержадміністрації» в мережі Facebook для проведення обговорень та належної підготовки до засідань.

 

Ворончака В.І., який запропонував упорядкувати інфраструктуру міста та налагодити транспортне сполучення до проведення XXVI Міжнародного гуцульського фестивалю.

 

Гришина-Грищука Б.І., який запропонував розглянути питання реформування первинної та вторинної ланки медичної галузі району. Запросити на засідання громадської ради керівництво КУ «Вижницька ЦРЛ» для інформування громадськості з цього питання.

 

Вирішили: затвердити порядок денний наступного засідання, яке провести 21 серпня.

 

Порядок денний наступного засідання громадської ради

1. Підготовка до проведення фестивалю «Гуцульщина» у м. Вижниця 2019-го року. 

2. Реформа медицини. Другий рівень надання медичних послуг на базі Вижницької ЦРЛ. 

3. Прийняття участі в обговоренні проекту інвестеційної програми АТ «Чернівціобленерго» на 2019 рік. Участь громад в інвентаризації газових мереж району. 

4. Стан дотримання природоохоронного законодавства, охорони та впливу на довкілля підприємствами АПК під час вирощування с/г культур на теренах району.

5. Різне.

 

 

Голова громадської ради                                      В. Іванчук

 

 

Секретар громадської ради                                 Ю. Королюк
Архів новин