вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Цьогоріч осінні канікули порадували школярів гарною погодою, а отже й можливостей різносторонньо відпочити з користю було вдосталь.

Зокрема, під час осінніх канікул учні Вижницького району відвідали ряд екскурсій та одноденних походів стежками рідного краю: 

- до селища Берегомет на гору Стіжок висотою 784 м;

- до с.Кривче Тернопільської області у Печеру під назвою «Кришталева» — одна з найбільших гіпсових печер Європи;

- до Хотинської Фортеці, яка є Державним історико-архітектурним заповідником. Вважається одним з семи чудес України;

- до найбільшого гірськолижного курорту України «Буковель»

Поверталися додому втомлені, щасливі, задоволені, але з бажанням і впевненістю вивчати наш край, пізнавати його і відкривати все нове, що створила природа.

А творчо-обдаровані учні, які займалися в гуртках різного спрямування при закладах освіти та вели науково-дослідницьку роботу, взяли участь у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції «Моя Батьківщина – Україна» та представили 4 роботи на обласний етап. 

Також впродовж 27-28 жовтня у м. Чернівці відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини». Вижницький район представляли учні Вовчинецької ЗОШ І-ІІ ступенів, які займаються у гуртку «Спортивне орієнтування» Вижницького РБДЮТ. В цих змаганнях брали участь 10 районів та 23 спортивних клуби. Наша команда посіла 5 місце в районному заліку та 6 місце в клубному заліку. Кожен член команди вклав свою частку в результат команди, багато учнів показали високі результати і були дуже близькі до здобуття призових місць.  Після змагань залишились приємні емоції та відчуття перемоги над самим собою. У сумі з накопиченим досвідом ці завдатки неодмінно будуть вести до нових перемог та досягнень.

Тож осінні канікули для учнів шкіл району пройшли змістовно, цікаво, та з безліччю гарних емоцій. Сподіваємося, що натхненні відпочинком та заряджені позитивом школярі покажуть гарні результати в навчанні та районних олімпіадах, які вже розпочалися.  

 
Архів новин