вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Забезпечення громадян вразливих категорій гуманітарною допомогою – є одним з напрямків співпраці Вижницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Вижницького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Так, завдяки співробітництву з благодійною організацією «Гільфе» та небайдужими мешканцями громади, вдалося створити «банк» гуманітарних речей.

Одним з прикладів злагодженої спільної роботи стала акція надання гуманітарної допомоги кризовим сім'ям з дітьми, в ході якої сьогодні, 07 листопада, двом таким сім’ям було надано одяг та взуття.

Це не одноразова акція, в подальшому будуть продовжуватись такі зустрічі з іншими сім'ями по мірі надходження гуманітарної допомоги.

Вижницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Вижницький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлюють подяку благодійній організації «Гільфе» та мешканцям району за небайдужість і підтримку по відношенню до людей, що потребують допомоги.

 
Архів новин