вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вже п’ятий рік на Сході не стихають бої за суверенітет України, її самостійність та незалежність. Нажаль, війна по-різному забирає життя найкращих своїх синів. Одні герої гинуть на полі бою, інші втрачають здоров’я і вже на мирній землі віддають Богу душу. 

 У суботу, 27 жовтня в селі Банилів поховали захисника України, учасника бойових дій в Донецькій області у 2015 році, молодшого сержанта Івана Годованця. Уродженець села Банилів страждав від двосторонньої пневмонії та 25 жовтня його душа відійшла у кращий світ. 

28 жовтня від ворожої кулі снайпера в гарячій точці в Луганській області загинув солдат Дмитро Дарій з Суховерхова Кіцманського району. Вперше в зону АТО Дмитро Дарій був призваний по мобілізації 15 жовтня 2014 року. З 21 вересня 2018 року служив за контрактом.

І ще одна страшна втрата для Буковини сталася в цей день – при виконанні бойового завдання у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил загинув командир розвідувального підрозділу 28 окремої механізованої бригади Ярослав Гаврилюк 1970 р.н., мати якого проживає в селі Банилів

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і горе рідних. Світлий спомин про мужніх захисників України назавжди залишиться в наших серцях. Нехай Господь дасть сили перенести непоправні втрати усім рідним та близьким та візьме до свого Царства душі загиблих військових.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищає нашу державу від російського окупанта.

Герої не вмирають…

 

 
Архів новин