вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

За підсумками січня-липня 2018 року платниками податків до місцевих бюджетів Чернівецької області спрямовано 1460,1 млн.грн. Планові показники затверджені органами самоврядування виконано на 106,3 відсотків, у розпорядження місцевих громад краю понад планові завдання надійшло 86,9 млн.грн. Обсяги податкових надходжень до аналогічного періоду  минулого року  зросли на 253,9 млн.грн. Про це повідомив в.о.начальника  ГУ ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак. 

При цьому, посадовець наголошує, що позитивна динаміка простежується за усіма найбільш вагомими для місцевих бюджетів платежами. Так, понад планові показники надійшло 63,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Це основна фінансова частина доходів місцевих скарбниць краю, 64,4 відсотки, сума податку склала 940,7млн  грн.

Платники єдиного податку, до яких входять представники малого та середнього бізнесу, сплатили до місцевого бюджету 213,8 млн.грн., планові показники виконано на 106,8 відсотки. Також серед основних джерел, що поповнює місцеву казну є плата за землю, надходження склали 166,8 млн.грн., планові показники виконано на 101 відсоток.

Ще одним значним елементом забезпечення фінансової стабільності місцевих громад є акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів -  68,5 млн. грн.

Крім того місцеві бюджети Буковини отримали за користування лісом, надрами й водою – 17,4 млн. гривень., 20,1 млн.грн. - податку на майно, відмінне від землi, 14,9 млн.грн. - податку на прибуток підприємств, за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети отримали - 7,3 млн.грн. 

 
Архів новин