вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вчора, 9 серпня, у приміщенні Чернівецького коледжу будівництва та архітектури ЛНАУ відбулась відкрита нарада з питань підтримки малого та середнього бізнесу у сільському господарстві, в якій представниками нашого району були завідувач сектору агропромислового розвитку відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації Галина Вірста, директор ФГ «КСВ» Степан Куташ та директор ФГ «Джерело» Василь Соломко.

Під час проведення заходу  в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Богдан Бойчук зазначив, що сьогодні працюють одразу декілька державних програм з підтримки сільського господарства. Кожна з них дає можливість малому та середньому бізнесу залучити кошти для розширення виробництва, отримати інвестиції в сільське господарство та збільшити виробництво продукції.

Крім того, у лютому-березні поточного року Департаментом спільно з представниками банківських установ були проведені виїзні наради в кожному районі області, під час яких відбувалося спілкування з сільгоспвиробниками про державні та обласні програми підтримки агровиробників, про спроможність банків та інших кредитних установ надати свої послуги. За результатами приведення таких нарад було зроблено висновки, що серед підприємців-аграріїв зацікавленість у цьому питанні зростає. Особливо, у галузі садівництва, де є відповідні перспективи й недоліки щодо реалізації плодово-овочевої продукції.

Радником по взаємодії з органами державної влади ПАТ «Приватбанк» Юрієм Гусєвим було представлено нові можливості фінансування аграрних підприємств області з можливістю подальшої компенсації частини витрат коштом держави, а саме – програму беззаставного кредитування «АгроКУБ» та отримання обігових коштів «Агросезон», фінансування на придбання міндобрив і техніки, програми лізингу тощо.

За результатами проведення наради, Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та ПАТ «Приватбанк» було підписано Меморандум про співпрацю, що покликаний значно розширити можливості фінансування аграрного сектору.

 
Архів новин