вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Питання дотримання трудового законодавства  у частині виплати заробітної плати, погашення заборгованості залишається одним із основних  у роботі Управління Держпраці у Чернівецькій області. 

Так, у першому півріччі нинішнього, 2018, року на 17 економічно активних підприємствах,  на яких керівниками було допущено заборгованість  із виплати заробітної плати,  головні державні інспектори  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління провели інспекційні відвідування з питань додержання законодавства про працю.

За результатами проведених заходів та на виконання вимог приписів головних державних інспекторів, роботодавцями погашено заборгованість у сумі понад 1 мільйон  450 тисяч гривень. 

Заборгованість погашено перед 472 працівниками буковинських підприємств, установ, організацій.    

Шановні роботодавці !

Управління Держпраці у Чернівецькій області нагадує:

за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникові , інших виплат, передбачених законодавством про працю більше, ніж на один місяць, виплата коштів не в повному обсязі, на роботодавця може бути накладено фінансову санкцію у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на момент виявлення порушення. На сьогодні - 11 169 гривень  за кожного працівника щодо якого скоєно порушення соціальних та трудових прав;

недотримання роботодавцем мінімальних державних гарантій в оплаті праці карається штрафом у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати  -  37 230 гривень.    

 
Архів новин