вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

                                                                    Президенту України

                                                                              П. О. Порошенку

 

 

Шановний  Петре  Олексійовичу!

 

До Адміністрації Президента України надано подання за №01.48/4-2150-1 від 04.12.2017 Чернівецької обласної державної адміністрації  щодо присвоєння звання «Герой України» з удостоєнням Ордена Держави Народному артисту України Дутковському Леву Тарасовичу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в розвиток музичної культури.

Громадська Рада при голові Вижницької районної державної адміністрації просить Вас присвоїти звання «Герой України» Леву Тарасовичу Дутковському – українському музиканту, композитору, режисеру і педагогу, засновнику і керівнику вокально-інструментального ансамблю «Смерічка», одному із основоположників української естрадної музики.

Лев  Тарасович – самобутній митець зі створеним ним ансамблем «Смерічка» є одним з основоположників сучасної української естради, що він – її золотий фонд!

Одержимий творчою роботою Л. Дутковський і надалі вкладає безцінний внесок у збереження традицій української національної культури, розвитку естрадної пісні.

1996-го заснував і провів як режисер та сценарист Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні ім. Н. Яремчука у м. Вижниця. Лев Дутковський постійно працює з обдарованою молоддю,є головою і членом журі престижних пісенних фестивалів.  Очолює на громадських засадах обласний благодійний фонд імені Назарія Яремчука.

1997 року за заслуги перед Україною нагороджений Українською стрілецькою громадою Канади «Лицарським Хрестом Заслуги».

2000 року  занесений на «Алею Зірок» міста Чернівці.

Враховуючи те, що впродовж останніх трьох років звання «Герой України» присвоювалися тільки героям війни, просимо з розумінням віднестися до нашого прохання про присвоєння звання «Герой України» композитору, режисеру, педагогу, одному із засновників української естрадної музики, Народному артисту України Леву Тарасовичу Дутковському.

Наші творчі волонтерські групи несуть пісні Л. Дутковського, які давно вже стали візитівкою України, до  воїнів – захисників єдності українського народу та цілісності України. На передових рубежах переможним гімном звучать «Червона рута», «Водограй»!

Присвоєння звання «Герой України» Леву Дутковському стане  визнанням того, що перемога  України гартується і на культурному фронті!

 

 

 

 

Голова громадської ради

при Вижницькій районній державній адміністрації              В.Іванчук
Архів новин