вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

30.01.2018                                                                                            м. Вижниця

 

Головуючий: голова громадської ради Іванчук Василь Миколайович.

Присутні: 14 членів громадської ради при районній державній адміністрації, голова районної державної адміністрації Сенчук Руслан Іванович, керуючий справами районної ради Івоняк Георгій Степанович, начальник відділу культури районної державної адміністрації Додяк Наталія Михайлівна, начальник відділу внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Королюк Юлія Юріївна.

Слухали: В. Іванчука, який оголосив, що зареєструвалося 14 членів громадської ради, а отже засідання є правомочним. Запропонував ознайомитися із порядком денним та за необхідності внести до нього внести зміни та доповнення.

 

Вирішили: Затвердити порядок денний.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розвиток галузі культури у Вижницькому районі.

2. Про стан сплати податків підприємствами, що займаються видобутком нафти та газу на території району.

3. Про стан забезпечення підприємців району лісосировиною.

4. Різне.

 

Голосували: «За» - одноголосно.  

 

З ПЕРШОГО ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

 

Слухали: Додяк Н.М., яка поінформувала про розвиток галузі культури Вижницького району, ознайомила присутніх з діючою мережею закладів культури та їх підпорядкування. Зауважила, що значний відбиток на роботі галузі поклали військові дії на Сході країни, свідченням цього є чимало благодійних концертів, обмінних концертів працівників культури районі з працівниками культури зі східних областей.

Відтак одним з актуальних питань залишається проведення ремонтних робіт та оновлення будинків культури, зокрема у Вижниці, Берегометі та Іспасі.

 

Іванчук В.М. зауважив, що необхідно  підготувати кошторис виконання робіт.

Додяк Н.М. повідомила, що кошторис на сьогодні вже готовий у всіх будинках народної творчості та дозвілля.

 

З залу прозвучала пропозиція щодо необхідності підготовки звернення від громадської ради до голів місцевих громад, а також доручити комісії у справах освіти та культури здійснити виїзди на місця з метою детальнішого вивчення питання.

 

Вирішили: підготувати та направити звернення від громадської ради до голів місцевих громад та доручити комісії у справах освіти та культури здійснити виїзди на місця з метою детальнішого вивчення питання.

 

Голосували: «за» - одноголосно.

 

З ДРУГОГО ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

 

Слухали: Іванчука В.М., який поінформував про те, що на території району діють підприємства, що займаються видобутком нафти та газу і вже впродовж декількох років не відраховують кошти на соціально-економічний розвиток району. Необхідна реакція від громадськості щодо ситуації, яка склалася. Запропонував запросити керівників цих підприємств на нараду за участі керівництва району та громадськості.

 

Клим О.І., підтримав необхідність підготовки звернення.

 

Вирішили: підготувати звернення до керівників підприємств ПАТ «Укрнафта», а також запросити керівників цих підприємств на зустріч з керівництвом району та громадськістю.

 

Голосували: «за» - одноголосно.

 

 

 

 

З ТРЕТЬОГО ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

 

Слухали:

- Іванчука В.М., який поінформував про те, що питання забезпечення підприємців району лісосировиною на сьогодні залишається актуальним.

Значне занепокоєння сьогодні викликає ситуація, що склалася на річках Вижницького району. Пропоную доручити вивчення даного питання з можливим виїздом на місце постійній комісії з питань екології. Відтак дане питання розглянути на черговому засіданні громадської ради при райдержадміністрації запросивши відповідних фахівців.

 

Вирішили: доручити постійній комісії з питань екології вивчити питання щодо стану дотримання природоохоронного законодавства України на річках району, підготувати відповідний проект рішення та розглянути дане питання на черговому засіданні громадської ради при районній державній адміністрації.

 

Голосували: «за» - одноголосно.

 

4. Різне.

 

Слухали: Іванчука В.М., який поінформував, що нині існує низка проблемних питань щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції.

 

З залу прозвучала пропозиція провести окреме засідання профільної робочої групи з метою обговорення та вирішення проблемних питань, які виникають в учасників АТО.

 

Вирішили: провести 02 лютого засідання комісії з питань медичного та соціального захисту залучивши відповідних фахівців. .

 

Голосували: «за» - одноголосно.

 

 

 

Голова громадської ради                                      В. Іванчук

 

 

Секретар громадської ради                                 Ю. Королюк
Архів новин