вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

З 14 по 17 червня 2018 року у Вижниці відбудеться Відкритий фестиваль українського документального кіно «Миколайчук фест». Урочисте відкриття фестивалю заплановано на четвер, 14 червня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля.

У програмі – творча зустріч з Народними артистами України Іваном Гаврилюком та Валентиною Ковальською та концертна програма за участю почесних гостей. Впродовж двох днів у кінотеатрі імені Шевченка транслюватимуть українське сучасне короткометражне кіно та фільми за участю Івана Миколайчука. Спеціальною подією фестивалю стане вечір-зустріч 15 червня з кінорежисером, Заслуженим діячем мистецтв України Василем Вітром та перегляд документального фільму «Іван Миколайчук. Тризна». Крім того 14 червня відбудеться ювілейний вечір тріо «Золоті ключі» у складі Народних артисток України Марії Миколайчук, Валентини Ковальської та Ніни Матвієнко з нагоди 50-річчя творчої діяльності, а наступного дня  всі охочі можуть насолодитись концертом «Іванові пісні» від Заслуженої артистки України Руслани Лоцман та «Народної філармонії». У будинках народної творчості району заплановано провести концерти за участю лауреатів та почесних гостей «Миколайчук-Фесту».

 

В день закриття фестивалю відбудеться вечір пам’яті кінорежисера Леоніда Кантера, громадянська акція в підтримку українського режисера Олега Сенцова та зустріч з творчою групою фільму Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги».

 
Архів новин