вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні, 16 травня, на базі районної державної адміністрації за участі фахівців Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації  відбувся короткотерміновий семінар з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, посадовими особами органів місцевого самоврядування, депутатами місцевих рад та представниками громадськості.

Відкриваючи семінар, голова райдержадміністрації Руслан Сенчук представив учасникам заходу фахівців центру та побажав  успішного навчання та ефективного використання на практиці отриманих під час семінару знань.  

З лекцією про європейську та євроатлантичну інтеграцію виступив доцент кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ Сергій Швидюк.

Головний спеціаліст міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Тетяна Лукащук детально розповіла присутнім про процедуру оцінювання результатів службової діяльності державних службовців категорії Б та В, а також акцентувала увагу на трудовій дисципліні та відповідальність у державному управлінні.

Про організацію самонавчання та самовдосконалення посадовців розповідала викладач кафедри практичної психології факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ Аріна Янкова.

Впродовж семінару слухачі мали змогу отримати відповіді на запитання.
Архів новин