вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Для підвищення рівня надання послуг служби зайнятості населенню, і в першу чергу молоді, яка для отримання інформації користується мобільними засобами, фахівцями Донецької обласної служби зайнятості розроблені два мобільних онлайн-додатки на системі Android. Про це повідомляє заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

Додаток «Центр розвитку підприємництва» (далі ЦРП) дає можливість оперативно отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва, онлайн форм навчання, переглянути посилання про джерела краудфандингу та фандрейзингу тощо. Головна мета ЦРП – всебічна інформаційна підтримка осіб, які планують започаткувати власну справу, та діючих підприємців.

Додаток «Центр профорієнтації» має прикладне значення та надає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатися інформацією про навчальні заклади та онлайн-освіту тощо. Розроблено та впроваджено з метою наближення профорієнтаційних послуг служби зайнятості до молоді, зокрема, для реалізації права дітей з непідконтрольної території України на вільний доступ до безкоштовної професійної орієнтації.

Для забезпечення доступності та оперативності зазначені додатки вже розміщені на Google Play. Достатньо завантажити їх на мобільний пристрій та використовувати інформаційні ресурси. Це зручно, дієво та безкоштовно.

Окрім того, з метою оптимізації проведення анкетування безробітних, здійснення моніторингу та аналізу результатів профілювання фахівцями служби зайнятості розроблено комп’ютерну програму профілювання безробітного. Програма надала змогу автоматизувати процес профілювання безробітного, що дозволяє фахівцям більше часу приділити співбесіді з клієнтом, і успішно використовується у роботі.
Архів новин