вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

В Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що за перший квартал 2018 року страхувальниками Чернівецької області відраховано до державних цільових фондів 597,6 мільйони гривень єдиного соціального внеску. Вказана сума перевищила минулорічні надходження на 136,3 мільйони гривень. Таким чином завдання зі сплати ЄСВ виконано на 110,7 відсотків, додатково надійшло майже 58 мільйонів гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак. 

Найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень єдиного внеску, що становить 81,6 відсотків, склав єдиний соціальний внесок нарахований роботодавцями на суми заробітної плати та винагороди за договорами цивільно – правового характеру, а це 487,8 млн.грн.  «Оскільки лише легальна зарплата гарантує соціальні виплати найманим працівникам, фахівці територіальних органів ДФС Буковини роз’яснюють вимоги чинного законодавства і водночас вимагають від працедавців дотримання гарантій в оплаті праці та, за наявності підстав, в межах компетенції здійснюватимуть необхідні контрольно-перевірочні заходи» - підкреслив Віталій Шпак. 

Нагадаємо, що з 1 січня поточного року дещо розширено перелік тих, хто має сплачувати єдиний внесок за рахунок членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах. 

 
Архів новин