вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

23 – 25 березня 2018 року на Вижниччині відбудеться Всеукраїнський фестиваль шкільних команд «Нова генерація – за безпеку на дорозі». Метою якого є попередження дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, залучення дітей до участі і популяризації вивчення правил дорожнього руху та сприяння організації змістовного дозвілля школярів.

Для належної організації та проведення заходу сьогодні, 13 березня, голова райдержадміністрації Руслан Сенчук провів засідання організаційного комітету за участю заступника голови районної ради Сергія Вірсти, Берегометського селищного голови Сергія Боднарюка, організатор фестивалю Анатолія Запаранюка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На оргкомітеті розглядалися питання щодо належної підготовки фестивалю, зокрема, щодо створення належних умов для розміщення учасників фестивалю, організації для них цікавого дозвілля тощо. За словами Анатолія Запаранюка очікується приїзд 6 шкільних команд з Запоріжжя, Житомира, Черкас, Волині, Одеси та Чернівців.

Під час конкурсних днів школярі змагатимуться у таких конкурсах: літературно-музична композиція «Мій друг – безпечний рух» та візитна картка «На дорозі – всі рівні». Гала-концерт та нагородження переможців відбудеться 25 березня у Берегометському селищному будинку народної творчості та дозвілля.

Руслан Сенчук наголосив на необхідності створення належних та безпечних умов проведення фестивалю.
Архів новин