вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

З метою вжиття заходів щодо попередження та недопущення захворювання на грип та ГРВІ серед вихованців навчальних закладів, сьогодні, 26 лютого, на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення призупинити навчальний процес з 27 лютого до 03 березня 2018 року у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, які підпорядковуються відділу освіти РДА. Відтак, надалі щодня здійснюватиметься моніторинг стану відвідування в організованих дитячих колективах.

Вижницькою та Вашківецькою міськими об’єднаними територіальними громадами також прийнято рішення призупинити навчальний процес у ЗНЗ та ДНЗ, які перебувають і їх підпорядкуванні.

На засіданні заслухано питання щодо стану епізоотичного благополуччя на території району. Голова райдержадміністрації Руслан Сенчук наголосив на необхідності  здійснення моніторингового контролю за клінічним станом свинопоголів’я в районі та посилення роз’яснювальної роботи серед населення щодо небезпеки захворювання на африканську чуму свиней.
Архів новин