вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У Вижниці сьогодні, 12 лютого, відбулася всеукраїнська акція «Велика Українська Хода», в рамках якої на площі Героїв Майдану розгорнули бойові прапори, а також прапори міст України, в яких вже відбулася акція.

Нагадаємо, що вчора, 11 лютого, прапори зустрічали у місті Вашківці.

Волонтери Катерина Валевська та Оксана Герасименко кажуть, що метою цієї акції є вшанування пам’яті Героїв Майдану та Героїв російсько-української війни, об’єднання всіх українців в прагненні миру. Перший прапор був підписаний 14 вересня 2014 року на Майдані Незалежності у Києві і звідти вирушив Україною. Вже більше 2 км прапорів побували у всіх містах України, в прифронтовій зоні та зоні проведення антитерористичної операції.

Сьогодні до прапорів долучився прапор Вижниці. Привітав волонтерів та учасників акції голова Вижницької міської ОТГ Олексій Чепіль, який закликав всіх пам’ятати та шанувати пам'ять героїв, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України.

Голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук подякував волонтерам за проведену акцію та висловив переконання, що найближчим часом на окупованих територіях замайорить український прапор.

Привітав присутніх також народний депутат України Іван Рибак.

Учасники акції хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих героїв, спільно виконали Гімн України, а на прапорі міста всі охочі писали свої найщиріші побажання. Водночас на площі було розгорнуто виставку шевронів бойових підрозділів. Волонтерам передали також листи захисникам та малюнки, які підготували учні шкіл району.

Підписати прапор міста вижничани зможуть до 17.00, 12 лютого. Після цього волонтери повезуть прапори у Путилу, де й завершиться дана акція. 
Архів новин