вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вчора, 8 лютого, на базі Лукавецької сільської ради відбулося спільне виїзне засідання координаційної ради при голові районної ради та семінару-навчання працівників органів місцевого самоврядування з питань державної реєстрації актів цивільного стану. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, заступник начальника головного територіального управління з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації ГТУ юстиції у Чернівецькій області Іван Гринюк, начальник відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації ГТУ юстиції у Чернівецькій області Орися Андрієць, начальник Вижницького районного відділу ДРАЦС Людмила Матіос та начальник районного сектору управління ДСНС України в Чернівецькій області Олександр Ткач.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, що стосувалися діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Вижниччини у 2018 році, розвитку інфраструктури Лукавецької сільської ради, стану протипожежної безпеки у Вижницькому районі та підсумків роботи Вижницького ДРАЦС.

Розпочалось виїзне засідання оглядом інфраструктури Лукавецької сільської ради, де сільський голова Микола Вишинський розповів про основні досягнення громади за останній період та наголосив на проблемах з якими громада стикнулася.

Відтак, засідання продовжилось в сесійному залі сільської ради.

Голова районної ради Михайло Андрюк у своєму виступі розповів про проведену роботу ради в січні-лютому цього року та головні напрямки роботи, по яких буде рухатись рада в майбутньому.

«У 2018 рік район вступив із затвердженими районним, місцевими бюджетами та програмами економічного і соціального розвитку району, ОТГ, сільських, селищної рад. Важливе значення мають районні комплексні програми, фінансування яких у поточному році забезпечить виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, а також утримання ветеранів, афганців, ветеранів АТО та їхніх сімей, політв’язнів і репресованих та багато інших необхідних видатків. Зазначу, що на 2018 рік на ці цілі передбачено в районному бюджеті 2035,5 тис. грн.

Головним інструментом у досягненні поставлених завдань є співробітництво! Дивлячись на взаємодію органів місцевого самоврядування у інших районах нашої області, я радий відмітити, що наш район згуртований. Ми спільно працюємо над питанням покращення добробуту населення всього Вижницького району.» - зазначив Михайло Андрюк.

Щодо стану пожежної та техногенної безпеки на території району розповів начальник районного сектору управління ДСНС України в Чернівецькій області Олександр Ткач. Він зауважив, що протягом 2017 року на території Вижницького району виникло 71 пожежа, де загинуло 4 особи, з них 2 дітей та ще 2 особи травмовано. Прямі збитки від пожеж тоді складали 13 221 700 грн. На протязі січня поточного року на території Вижницького району виникло 8 пожеж проти 13 в минулому 2017 році, загиблих та травмованих осіб внаслідок пожеж немає.

Начальник Вижницького районного відділу ДРАЦС Людмила Матіос розповіла про роботу відділу в 2017 році, а також про основні зміни в законодавстві.

Після підбиття підсумків наради, з усіх питань прийнято відповідні рішення.
Архів новин