вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Підсумкова нарада працівників культури району розпочалась виконанням Державного Гімну України, який цього разу звучав професійніше ніж будь-коли. А натхнення додав учасникам наради Чернівецький муніципальний духовий оркестр, який виконав перед початком засідання кілька чудових мелодій.

У роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації Ігор Сорокаумов, голова товариства «Гуцульщина» Василь Марчук, представники Вижницької та Вашківецької ОТГ Володимир Лучак та Ольга Айвазовська.

Для працівників культури Вижниччини цей день був щедрим на нагороди обласного, районного та ОТГ рівня. Дипломи, грамоти, подарунки, подяки, а також премія імені Миколи Шутака знайшли своїх героїв. Ігор Анатолійович вручив керівникам народних аматорських колективів посвідчення, що засвідчили про проходження атестації. Він відзначив, що Вижниччина багата талановитими людьми, які демонструють свої здібності на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках, конкурсах тощо. Крім того, щороку тут відбувається чимало культурно-мистецьких заходів покликаних не лише зберегти звичаї, але й розвивати нові напрямки. Тож Вижниччина на сьогодні посідає чільне місце в культурі Буковини.

Доповідав про роботу галузі культури району директор Вижницького РБНТД Михайло Ковалюк.

Завершилася нарада святковим концертом у виконанні викладача Чортківського музичного училища, композитора, співачки, лауреата конкурсу імені Назарія Яремчука Наталії Стець.
Архів новин