вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні, 12 січня, на Вижниччину завітала співачка, композитор, викладач Вищого мистецького коледжу Київської дитячої академії мистецтв, народна артистка України Леся Горова. Вона є автором і виконавицею понад 300 власних пісень та інструментальної музики. У залі засідань районної ради відбулася творча зустріч з артисткою під час якої вона розповіла про своє життя, власну творчість та про сучасну українську музику. Впродовж всієї зустрічі звучали різдвяні колядки та українські патріотичні пісні, які співачка вже неодноразово виконувала перед вояками на передовій. З початком подій на Сході країни Леся Горова стала волонтером та регулярно їздить на Схід аби підтримати наших захисників.

Під час творчої зустрічі народну артистку підтримували її донечки – Зоряна та Лідія, які спільно з мамою виконали низку колядок та дитячих пісень, які ввійшли до книги «Відчинилося життя». Власне цю збірку разом з диском Леся Горова презентувала вижничанам.

 

Привітала народну артистку та вручила їй пам’ятні подарунки начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Додяк. 

 
Архів новин