вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

30 листопада у Києві відбулося нагородження найкращих – волонтерською премією «Євромайдан SOS-2017». Серед номінантів на нагороду була і наша землячка, волонтер, заступник голови громадської організації «Волонтери Вижниці» - Людмила Мацюк. 

«Для мене велика честь бути в числі відзначених саме Волонтерською премією Євромайдану SOS, - каже волонтер. - Всі номінанти - неймовірні люди, і я повністю погоджуюся з думкою журі, що визначати, хто кращий, тут нереально, Цьогоріч відзнаки лауреатів отримали люди, від життєвих історій яких, просто перехоплює дух: Олексій Доля – вчений і етнограф, людина, яка всі свої сили віддає на психологічну і медичну реабілітацію бійців, нікому не говорячи про те, що й самому йому потрібна допомога в боротьбі з онко; Марлен Асанов – активний учасник суспільного об’єднання «Кримська солідарність», який в умовах окупації Криму опікувався сім’ями кримських політв’язнів, а 11 жовтня цього року був арештований в Криму та зараз перебуває в СІЗО; Олена Єгорова – багатодітна мама, медик, постійний волонтер Опікового центру при КМКЛ N2, за ініціативи якої зроблено капітальний ремонт у двох палатах та одному кабінеті опікового відділення.»

Таку відзнаку вручають вже четвертий рік поспіль. Нагадаємо минулого року премією було відзначено керівника НА ВІА «Смерічка» Антоніну Клоцьку. 

 

Довідково:

Волонтерська премія Євромайдану SOS — це всеукраїнська недержавна нагорода, яка вручається за особливий внесок у розвиток волонтерського руху в Україні «звичайним людям, які роблять надзвичайні речі».

Премія була заснована громадською ініціативою Євромайдан SOS в листопаді 2014 року, коли масштабний волонтерський рух в України став визначальною відповіддю на нові виклики, з якими після Революції Гідності зіштовхнулася Україна у боротьбі із російською збройною агресією.

Вручення премії відбувається на урочистій церемонії, що проходить щорічно 30 листопада в місті Києві. Ця дата має символічне значення, адже саме 30 листопада 2014 року була створена ініціатива Євромайдан SOS як реакція на насильницький розгін мирної студентської демонстрації на Майдані Незалежності.

 

 
Архів новин