вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Зовсім нещодавно, 19 квітня 2019 року Указом Президента України №154/2019 в нашій державі установлено День резервіста України, який відзначатиметься щороку 18 травня.

 

Шановні жителі Вижниччини-резервісти!

 

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, добра і миру та Божого благословення!

Ви виконуєте важливу роль у справі захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності.

Шановні жителі Вижниччини!

Рішення щодо відзначення Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані.  З травня 2003-го День Європи святкується і в нашій державі. Цьогоріч День Європи є особливим, адже на початку року Парламентом України було конституційно та законно визначено багатовікове прагнення українського народу бути з Європою, визначено проєвропейський вектор розвитку, шляхи співпраці з північноатлантичним блоком.

Сьогодні у Всесвітній день вишиванки на площі Героїв Майдану у Вижниці відбувся флешмоб «Тризуб – символ України», під час якого всі, хто одягнув цього дня вишиванку, утворили фігуру тризуба на площі.  При цьому учасники акції на підтримку політв’язнів-українців, які знаходяться за ґратами в російських в'язницях за вигаданими звинуваченнями, тримали в руках їхні фотографії на знак солідарності з нашими співвітчизниками.

Днями служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками поліції та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели дні права в Коритненській ЗОШ та Бережонському НВК. З дітьми проведено бесіди щодо неприпустимості вчинення злочинів та їхні наслідки, роз’яснено про булінг та його наслідки, ознайомлено з правилами поведінки під час літніх канікул.

Вижницький РЦ СССДМ спільно з Вижницькою районною філією Чернівецького обласного Центру зайнятості провели семінар з особами, які знаходяться в пошуку трудової зайнятості. Тема семінару «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» була доповнена бесідою про патронат над дітьми, про який розповіли фахівці Центру.

У травні відзначається Міжнародний день протидії булінгу. За даними ЮНІСЕФ, 67% дітей стикаються з цькуванням: у школі, на гуртках, в дитячих таборах. Захистити дитину у такій ситуації допоможе закон про протидію булінгу, який вступив у дію в січні 2019 року.

Сьогодні, 15 травня, перший заступник голови райдержадміністрації – голова призовної комісії – Ілля Романюк провів нараду щодо стану проведення весняного призову на строкову військову службу у Вижницькому районі. У нараді взяли участь військовий комісар Вижницького РВК Сергій Колесниченко, представники поліції, сільські голови, старости та відповідальні працівники військового обліку. 

15 травня голова райдержадміністрації Руслан Сенчук провів нараду з керівниками лісозаготівельних підприємств щодо недопущення заборгованості до бюджетів усіх рівнів за участю голови районної ради Михайла Андрюка, начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка, Директора ДП «Берегометське ЛМГ» Руслана Максимчука, директора Вижницького ДСЛГ АПК Юрія Ткачука, представників ДФС.

Розвитку інклюзивної форми навчання для дітей з особливими освітніми потребами у Вижницькому районі приділяється особлива увага.

В даний час в п’яти класах (1, 2, 4, 5 ,6) Мигівського навчально-виховного комплексу-опорного закладу Вижницької районної ради Чернівецької області організовано навчання дітей по інклюзивній формі.

14 травня під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка та голови райдержадміністрації Руслана Сенчука відбулося засідання робочої наради з керівниками медичних закладів Вижницького району.
Архів новин