вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні пам’ятний для всіх українців день... 159 років тому 22 травня відбулося повернення на рідну землю праху Тараса Григоровича Шевченка і перепоховання його на Чернечій горі поблизу Канева.

У цей день у Вижниці біля пам’ятника Тарасу Шевченку провели невелелюдний мітинг реквієм та покладання квітів до підніжжя Кобзаря. Переможці конкурсу читців-декламаторів «Хвилююче слово Пророка» продекламували вірші Тараса Шевченка та були нагороджені дипломами.

У цей день згадаймо мудрі та пророчі слова Великого Кобзаря, відтворімо у пам'яті рядки його безсмертних віршів.

 

Перечитуймо, повертаймося до нього, адже в цих рядках наша історія, філософія і душа.

Звертаємо Вашу увагу на можливість брати участь у приватизації об’єктів державної власності, продаж яких здійснюється виключно на аукціонах через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі», що побудовані на принципах повної прозорості.

Використання пестицидів в окремих галузях народного господарства, у колективних та індивідуальних садах і городах, в закладах охорони здоров'я та побуті повинно здійснюватись у відповідності з Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» та "Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні" та доповненнями до «Переліку…».

Карантинні заходи, запроваджені в Україні через COVID-19, продовжені до 22 червня. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Всього буде 5 етапів пом’якшення карантину.

Нещодавно на частині автомобільної дороги О26005 в с.Бережонка, балансоутримувачем якої є Управління інфраструкури Чернівецької ОДА, стався зсув грунту через що пошкоджено частину дорожнього покриття. На ситуацію одразу відреагували і комісійно дослідили обсяги пошкоджень та робіт для ремонту аварійної ділянки. Вчора вже відновлено тимчасовий проїзд на цій ділянці дороги, яка сполучає населені пункти Іспас Майдан-Бережонка-Лукавці.

Служба безпеки України викрила депутата Хотинської міської ради, причетного до вимагання з громадянина однієї з країн Близького Сходу 4 тисяч американських доларів.

За даними слідства, за гроші посадовець обіцяв іноземцю, який проживає на території регіону, «пришвидшити» одержання дозволу на довгострокову оренду земельної ділянки площею 2,2 гектара для ведення бізнесу.

Як повідомляє начальниця служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Строїч, уродженець села Лукавці, який перебував на квартирному обліку та в минулому році отримав грошову компенсацію на придбання власного житла за рахунок державної субвенції (Постанова КМУ від 15.11.2017 року №877 зі змінами) вчора, 18 травня, придбав двокімнатну квартиру в місті Вашківці.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує представників бізнес - спільноти Буковини, що 13.05.2020 року на засіданні ВРУ прийнято законопроект №3329-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)"( далі - Закон).

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації, на підставі розпорядження голови райдержадміністрації від 18.05.2020 року №147, було скасовано наказ відділу освіти  №103 від 10.04.2020 року, відповідно до чого відмінено конкурс на заміщення вакантної посади директора Берегометської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, який було оголошено раніше вищевказаним наказом відділу освіти.

На Буковині  215 роботодавців вже подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю.

Підтримуючи суб’єктів малого та середнього підприємництва, які через карантин були вимушені зупинити або скоротити діяльність, служба зайнятості надає допомогу по частковому безробіттю для виплати найманим працівникам частини зарплати. Завдяки цьому на підприємствах будуть збережені робочі місця і працівникам не доведеться поповнювати списки безробітних, – зазначила директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Архів новин