вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вже наступного четверга за ініціативи  ГО «Волонтери Вижниці» у Вижниці відбудеться неймовірна зустріч з мандрівником, який на своєму байку проїхав навколо земної кулі. Позитивний і наполегливий ентузіаст Валерій Кришень презентує свою книгу про мандрівку, а ще розповість про лайф-хаки в подорожах, волонтерство та відповість на всі запитання допитливих мрійників і не тільки.

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує суб’єктів господарювання  щодо необхідності належного проведення робіт підвищеної небезпеки, у тому числі, й робіт у замкненому просторі.

Роботи у замкненому просторі, зокрема,  у колодязях, люках та відстійниках,  мають проводитись винятково  кваліфікованим персоналом, укомплектованим для цього всіма необхідними засобами індивідуального захисту.

Як інфоомує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації з метою не лише організації активного відпочинку, а й для формування любові до спорту, командного духу та здорових звичок 16 липня в таборі «Юність» проведено справжній «Олімпійський день», на якому була присутня справжня чемпіонка України по стрільбі з лука Анжела Олесик

Перед проведенням майбутніх виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців та гостей Чернівецької області бути уважними та обережними.

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

Відтепер за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному веб-сайті ДМС іноземці та особи без громадянства зможуть дізнатися стан розгляду їх заяв на продовження строку перебування на території України та надання дозволу на імміграцію в Україну.

Як повідомляє голова Вижницького МО ГО «Колос» Анатолій Радул, 14 липня в селі Банилів були проведені змагання серед ФСК району з волейболу. В змаганнях взяли участь чотири команди: м.Вижниця,с.м.т.Берегомет, с.Іспас та с.Банилів.

Реалізувати право голосу на виборах 21 липня громадяни України можуть як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою

Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу на позачергових виборах народних депутатів України і 21 липня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт.

На підтримку Мовного закону в межах всеукраїнської кампанії Мова об'єднує вчора, 16 липня, в районі проведено літературно-музичний марафон за участю провідних митців, літераторів, поетів, учасників художньої самодіяльності. Культурно-мистецький марафон-перфоманс «Мова об’єднує» пройшовся Вашківцями, Миговом, Берегометом та Вижницею, де українське слово та пісня линули із серця.

Сьогодні, 16 липня, заступник голови райдержадміністрації Юрій Татарин провів розширену нараду за участю голови районної ради Михайла Андрюка, народного депутата Івана Рибака, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників служб, установ, організацій району та голів місцевих рад. 

Хороший приклад для вчителів фізичного виховання! Вчитель фізики Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст. виграв конкурс «Darijo-33». У березні стартував спільний проект Даріо Серна і фонду Shakhtar Social під назвою «Darijo-33». Дитячі аматорські футбольні команди, шкільні та дворові, надсилали заявки для участі в конкурсі від екс-капітана «оранжево-чорних».




Архів новин