вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Як повідомляє на своїй сторінці в соцмережі тренер берегометської команди «СТОП КАДР» Анатолій Запаранюк, з 12 по 17 травня у столиці відбувалися три півфінали Київської Студентської Ліги Сміху. Нашу область преставляла команда "СТОП-КАДР" смт. Берегомет. Наша команда виступала в першому півфіналі, де здобула впевнену перемогу над іншими командами. 

У неділю 19 травня в селі Банилів відбулись змагання серед старост сіл, сільських і селищних голів та голів об’єднаних територіальних громад Чернівецької області.

У змаганнях взяли участь команди з шести районів.

Злочини радянської влади проти людяності важким тягарем лягли на долю українців. Голодомори та репресії застосовувались не тільки, щоб фізично знищити українську націю, а й щоб стерти з генетичної пам’яті наше коріння та перепрограмувати тих, що вижили, на малоросів. Однак навіть такі страшні методи не здатні знищити дух нації. А пам’ять та історична правда про ці злочини проти людяності змушує по-іншому дивитись, сприймати та цінувати нашу незалежність та суверенітет.

З початком періоду інтенсивних робіт із захисту рослин та широким  використанням пестицидів у сільському  господарстві наростає протистояння між аграріями і бджолярами. Загострюється проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь.

Державне підприємство «Берегометське лісове та мисливське господарство» публікує звіт для третіх зацікавлених сторін та громадськості за результатами діяльності підприємства у 2018 році

 

Переглянути звіт можна ТУТ.

Як завжди, внаслідок відсутності опадів, підвищення температури, зниження вологості повітря у весняно-літній період складається пожежонебезпечна ситуація в лісах. За таких умов в результаті недбалого поводження з вогнем окремих громадян, спалювання сухої трави, розведення багать в місцях відпочинку, як правило, різко збільшується кількість лісових пожеж.

19 травня 2019 року – День пам’яті жертв політичних репресій.

Напередодні цього дня учні НВК «Берегометська гімназія» відвідали берегометчанку Мороз Василину Петрівну, яка у 1947 році була репресована і  разом зі своїм чоловіком, маленькими дітьми  відправлена далеко від рідної землі, до Уралу.

До редакції районної газети «Вижницькі обрії» завітала сивочола тендітна жінка зі щирим і відкритим поглядом та вродливими рисами. Глибокі зморшки – це сліди пережитого. Їй є що розказати майбутнім поколінням. Дитячі роки співпали з роками війни, а частина їх і юність припали на репресії. Про це й досі уродженці Іспаса Настасії Демко, в дівоцтві Захарій, важко розповідати.

Шановні жителі Вижниччини!

 

18 і 19 травня – пам’ятні дні в історії нашої держави. Адже події, про які ми згадуємо в ці дні, – трагічна сторінка історії,  в яку вписано мільйони покалічених доль людей, розстріляних без суду і без слідства, відправлених до таборів та заслань, позбавлених своїх громадянських прав.

У Вижницькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області перебувають на обліку 4727 страхувальників.

За І квартал 2019 року доходна частина бюджету Вижницького відділення виконана на суму 0,3 тис. грн., це сума адміністративного штрафу. Витратна частина бюджету за звітний період становить 3764,0 тис. гривень.
Архів новин