вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Через затяжні дощі знову нависла загроза зсуву на дамбі 19Б в селі Банилів. Вчора заступник голови райдержадміністрації Микола Федорощак обстежив з комісією ділянку зсуву та узгодив порядок проведення необхідних робіт. Вже сьогодні вранці роботи розпочались:  здійснено заготовку трепет та очікується спецтехніка для їх укладання. Голова райдержадміністрації Михайло Чорней, начальник Вижницького РС УДСНС Олександр Ткач та начальник Вижницького віділення Сторожинецького міжрайонного управління водного господарства Микола Беженар оглянули хід виконання робіт та скоординували додаткові сили і засоби.

Сьогодні, 29 травня, заступник голови райдержадміністрації здійснив робочий візит до Бережонського НВК та Мигівського НВК-опорного закладу.

В Бережонському НВК посадовець оглянув хід та якість робіт, які проводяться для облаштування внутрішніх вбиралень, поспілкувався з батьками та педагогами та взяв на контроль їх прохання щодо встановлення огорожі біля школи й придбання кахелю для ремонту аварійної  пічки.

Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Чорней провів нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району, де заслухано звіти про роботу та проблематику закладів освіти району. Участь в нараді взяв заступник голови районної ради Сергій Вірста, заступник голови райдержадміністрації Микола Федорощак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич, радниці голови райдержадміністрації Руслана Клим та Надія Бучацька.

Як повідомляє адміністрація закладу, КНП «Вижницька районна лікарня» вчора, 28 травня, отримала три кисневі концентратори для забезпечення кисневої підтримки хворих на COVID-19, придбані за кошти резервного фонду районного бюджету на загальну суму 131 718 грн.

Нагадаємо, що відповідне рішення було прийняте на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС

Під час адаптивного карантину у буковинців виникає безліч запитань щодо роботи тер-підрозділів УДМС та умов отримання адміністративних послуг. Більшість з них озвучують також відвідувачі сторінки ДМС України у мережі «Фейсбук» https://bit.ly/2M1wxUT , де мають нагоду спілкуватися безпосередньо з працівниками служби та отримати напряму роз’яснення, що їх хвилюють.

З метою врегулювання питань щодо порядку обліку коштів, які надходять як забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції або забезпечення виконання договору про закупівлю, та встановлення єдиних підходів при їх казначейському обслуговуванні Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області повідомляє наступне.

Розпорядженням районної державної адміністрації від 26 травня 2020 року №153 «Про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Вижницького районного центру надання соціальних послуг» затверджено Перелік запитань для перевірки на знання законодавства України у сфері надання соціальних послуг:

Сьогодні, 28 травня, заступник голови райдержадміністрації Микола Федорощак провів зустріч з педагогічними колективами та головами батьківських комітетів Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Бережницького  НВК. Посадовець ознайомився з матеріально-технічною базою освітніх закладів, станом проведення поточних ремонтів приміщень та обговорив з присутніми окремі питання проведення конкурсу на посади керівників вищезгаданих навчальних закладів загальної середньої освіти.

З початку року на території району виникло 90 пожеж на яких загинуло 3 людини.          

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у побуті, Вижницький РС Управління ДСНС у Чернівецькій області  закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Сьогодні, 28 травня, під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Миколи Фуштея відбулося чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району за рахунок районної комплексної програми «Турбота».
Архів новин